دسته‌بندی نشده

هنگام انتخاب سرویس کاور لحاف به چه مواردی باید توجه کرد؟

Choosing a quilt cover service

شما در رختخواب هستید ، بیدار می شوید و چشمان خود را باز می کنید … نور آفتاب که به پنجره می تابد شما را به روزی جدید و زیبا با تمام مهربانی خود دعوت می کند … نه ؛ در واقع، اینها جملاتی از یک رمان نیستند که هنگام خواندن آن قلبتان را گرم کند.  منظور ما این است که چندان دور و غیر قابل دسترس نیست که هر روز صبح شاد و آرام از خواب بیدار شوید؛ اگربرای انتخاب سرویس کاور لحاف و روتختی خود زمان بگذارید و به آن اهمیت دهید!

بسیاری از ما اینگونه بیدار شدن را تنها در خواب خود می بینیم و معمولاً امکان پذیر نیست. بنابراین، آیا تعجب نمی کنید که چرا نمی توانید راحت خوابیده و صبح ها با آرامش از خواب بیدار شوید؟ این موضوع می تواند دلایل زیادی داشته باشد. به عنوان مثال، ” چرا انتخاب تشک مناسب مهم است؟ چگونه بالشت مناسب را انتخاب کنیم؟ در این مقاله ما به این نکته اشاره کردیم که تخت خواب شما یکی از مهمترین موارد برای داشتن یک خواب با کیفیت است. علاوه بر این، ممکن است عجیب به نظر برسد، اما همانطور که در مقاله ”  5 نکته در دکوراسیون اتاق خواب برای خواب بهتر ” اشاره کردیم ، کیفیت خواب شما نیز ممکن است با دکوراسیون اتاق خواب ارتباط داشته باشد.

خوب ، آیا می دانید که سرویس کاور لحاف شما می تواند بر کیفیت خواب شما و همچنین دکوراسیون اتاق خواب تأثیر بگذارد؟ بنابراین، برای کمک به شما در انتخاب محصول مناسب، اجازه دهید توضیح دهیم که هنگام خرید سرویس روکش لحاف باید به چه نکاتی توجه کنید.

 

اول از همه سرویس کاور لحاف چیست؟

همانطور که از نامش پیداست کاور لحاف یک روکش زیبا با طرح و رنگ های متعدد و متناسب با دکوراسیون اتاق خواب و انواع پارچه های متفاوت است که علاوه بر زیبایی که به اتاق خواب شما می بخشد محافظ لحاف شمانیز خواهد بود. بدین معنی که در هنگام شستشو و نظافت سرویس محلفه و روبالشتی دیگر نیازی به شستشوی لحاف که عملا کار غیر ممکنی در خانه می باشد نیستید. تنها کافیست کاور لحاف را جدا کرده و برای محافظت از رنگ آن پشت و رو کنید و طبق دستورالعمل شستشو آن، در ماشین لباسشویی بشویید.

با توجه به نیازها و خواسته های خود انتخاب کنید: انواع پارچه

هنگام انتخاب سرویس خواب برای یک خواب راحت اولین چیزی که باید به آن توجه کنید انواع پارچه است. انتخاب پارچه با توجه به نیازها و خواسته های شما می تواند تضمین کننده ماندگاری محصول و خواب راحت باشد. جنس اغلب محصولات ما از پنبه می باشد و نحوه بافت این پارچه های پنبه ایی نوع آنها را متفاوت می کند که در ادامه به آن پرداخته ایم.

  • پنبه رانفورس

بیشترین نوع بافت مربوط به پنبه رانفورس می باشد، که اغلب به دلیل دوام، و طول عمر بیشتر ترجیح داده می شود. پنبه رانفورس که از انواع پارچه های سازگار با محیط زیست است، به دلیل نفوذپذیری بالای هوا نیز می تواند به ویژه در ماه های تابستان ترجیح داده شود.

  • پاپلین پنبه ای

پارچه نخی پنبه ایست که دارای ساختار سبک و قابل تنفس است که توجه ها را به خود جلب کرده. علت محبوبیت این نوع پارچه این است که راحتی چروک نمی شود و در برابر رنگ پریدگی مقاوم می باشد.

  • ساتن پنبه ای

اگر می خواهید پارچه ای را انتخاب کنید که در زمستان شما را گرم و در تابستان خنک نگه دارد، می توانید ساتن نخی را انتخاب کنید. ساتن پنبه ای به دلیل محافظت از رطوبت مو و پوست در هنگام خواب می تواند تا حد محسوسی از خشک شدن مو و پوست شما جلوگیری کند.

  • پلی استر پنبه

اگر می خواهید یک ست روتختی مناسب برای استفاده روزانه خریداری کنید یا برای اتاق مهمان از آن استفاده کنند، می توانید پارچه های پلی استر پنبه ای را انتخاب کنید. این نوع پارچه که بسیار مقاوم بوده و مراقبت از آن آسان است، پس از شستشو می تواند به سرعت خشک شود. با این حال، باید توجه داشت که اگر میزان پنبه پایین باشد ، ممکن است باعث تعریق شود.

درصد تراکم بافت پارچه که میزان مقاومت پارچه را مشخص می کند:

مسئله دیگری که هنگام انتخاب کاور لحاف باید به آن توجه کنید تراکم افت پارچه می باشد. براستی آیا میدانید تراکم بافت به چه معناست؟

تراکم بافت به معنی تراکم نخی است که در بافت پارچه استفاده شده. به عبارت دیگر، هر چه تراکم بافت پارچه زیادتر باشد به معنی میزان بافت بیشتری است و طبیعتا منافذ پارچه نیز کمتر می باشد. با افزایش تراکم بافت مقاومت پارچه نیز افزایش می یابد هر چند که در این زمینه نوع جنس نخ پارچه نیز بسیار خایز اهمیت است.

تاثیر سرویس کاور لحاف روی دکوراسیون را فراموش نکنید: مدل های کاور لحاف

همانطور که در مقاله خود ” اثرات روانشناختی رنگها در دکوراسیون منزل: راهنمای استفاده از رنگها بر اساس اتاقها و رنگها ” به طور مفصل توضیح داده ایم، رنگهایی که در دکوراسیون اتاق استفاده می کنید می تواند جلوه های مختلفی را ایجاد کند ، از برانگیختن حس گرسنگی گرفته تا ایجاد انواع احساسات عاطفی در شما.

به منظور بهره مندی از تأثیرات روانی مثبت رنگها بر شما و بازتاب های تزئینی شیک که ممکن است در اتاق خواب ایجاد شود، باید در مورد مدلهای سرویس خواب که انتخاب می کنید دقت کنید. نباید فراموش کنید که به لطف مدل های مختلف کاور لحاف می توانید انواع سبک های دکوراسیونی را در اتاق خوابتان اعمل کنید از کلاسیک گرفته تا مدرن. توصیه می کنیم محصولات ما را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *