سوالات متداول

خانه > سوالات متداول

اطلاعات خرید

خرید های بیشتر از یک میلیون تومان ارسال به صورت رایگان انجام خواهد شد. خرید های کمتر از یک میلیون تومان برای تهران: هزینه بیک در تهران محاسبه می شود و برای شهرستان: هزینه ارسال مطابق با هزینه های مصوب اداره بست انجام می شود.

تحویل در تهران همان روز انجام می شود و سفارشات مربوط به شهرستان ها نیز همان روز به بست تحویل داده می شود.

بله، شما این امکان را دارید تا کالای موردنظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید اما انجام مراحل بعدی خریدو ثبت نهایی سفارش شما بعد از عضویت در سایت و یا ورود به حساب کاربری شما انجام خواهد گرفت.

ایجاد یک حساب کاربری به شما این امکان را خواهد داد تا اطلاعات مربوط به خرید شامل نام سفارش دهنده، آدرس، کدپستی، تلفن و سایر اطلاعات را برای یکبار در سیستم ثبت نمایید و در خریدهای آتی خود فقط ثبت سفارش نمایید. همچنین اطلاعات مربوط به خریدهای قبلی شما نیز در سیستم ثبت خواهد شد و امکان بهره مندی شما از تخفیفات فصلی، تخفیفات خرید دوم و غیره فراهم خواهد بود.

بله فاکتور صادر شده علاوه بر اینکه در بنل کاربری شما در دسترس است همراه کالا نیز برای شما ارسال می شود

با رعایت دستور شستشو و قوانین نگهداری 6 ماهه می باشد.

اطلاعات پرداخت

فروشگاه اینترنتی هوم آرای دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. این نماد پس از بررسی نحوه عملکرد فروشگاه اینترنتی و مطابقت آن با قوانین به فروشگاه مربوطه اعطاء می شود. در واقع نماد اعتماد الکترونیک مجوز فعالیت صادر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و این سازمان ها به صورت مداوم بر فعالیت فروشگاه های دارای نماد نظارت دارند. همچنین شما می توانید از روند ارسال سفارش خود از طریق پنل کاربری خود در هر لحظه اطلاع حاصل نمائید. مفتخریم که تا کنون موفق به فروش کالاهای بسیاری به هم وطنان عزیزمان در سراسر ایران بوده ایم. بنابراین شما نیز می توانید با خاطری آسوده اقدام به خرید از هوم آرای نمایید.

خیر،امکان پرداخت در محل در حال حاضر وجود نداشته و کلیه پرداخت ها می بایست از طریق درگاه بانک صورت پذیرید.

توجه فرمائید قابلیت پرداخت از طریق درگاه بانکی تنها به فروشگاه های دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت اعطاء می گردد . بنابراین می توانید با خاطری آسوده نسبت به خرید اقدام نمائید .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

 خیر، پس از انجام خرید و ثبت سفارش از طرف مشتری سفارش شما وارد مرحله پردازش سفارشات می شود و ایمیلی مبنی بر ثبت سفارش شما در فروشگاه اینترنتی هوم آرای برای شما ارسال می گردد . در صورت نیاز کارشناسان فروش هوم آرای با شما تماس خواهند گرفت .

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی گزینه ثبت سفارش شما می توانید نسبت به تغییر یا ابطال سفارش خود اقدام نمایید .